Новий Державний реєстр містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена, в кількості 347 моделей

ДПСУ наказом від 31.07.2020 р. №385 затвердила новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

Завантажити новий реєстр РРО

Водночас втратив чинність наказ ДФС від 15.05.2019 р. № 392.

Оновлений Державний реєстр містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена, в кількості 347 моделей (у попередньому реєстрі було 179, тобто збільшилося на 168 моделей).

Кількість моделей РРО у списку збільшилася в основному за рахунок портативних електронних контрольно-касових апаратів та електронних контрольно-касових реєстраторів.

Крім того, у зв'язку з початком роботи ПРРО з 1 серпня у розділі "РРО, дозволені до первинної реєстрації" додано підрозділ "Новітні моделі програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій". Загалом моделей програмних РРО 7.

Окремо наводиться Перелік реєстраторів розрахункових операцій, виключених з Державного реєстру в 2016-2018 роках, експлуатація яких не дозволяється. У списку таких РРО 7 (як і в попередньому переліку).

Вы не имеете права оставлять комментарии