У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли про порядок застосування програмних РРО.

Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати ПРРО, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України.

В приватній частині Електронного кабінету у розділі «Заяви, запити для отримання інформації» обираємо «Заяву про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій» (форма № 1-ПРРО) за кодом форми J/F1316602.

Детальна інструкція заповнення заяви форми № 1-ПРРО розміщена на вебпорталі ДПС у банері «Програмні РРО» — Форми ПРРО та доступна за посиланням.

Після заповнення усіх розділів заяви форми № 1-ПРРО виконуємо перевірку та у разі відсутності помилок, зберігаємо, підписуємо та направляємо її на обробку.

Через короткий проміжок часу у розділі «Вхідні/вихідні документи» Електронного кабінету перевіряємо отримання квитанції про обробку Заяви. Позитивним результатом має бути повідомлення «ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО» «Інформація – ПРРО “НАЗВА КАСИ” з локальним номером “НОМЕР КАСИ” призначено фіскальний номер “ФІСКАЛЬНИЙ НОМЕР ПРРО”».

Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.

Про сертифікати електронних підписів та/або печаток, що будуть використовуватись для ПРРО, суб’єкт господарювання повідомляє згідно з Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, встановленим наказом Мінфіну від 06.06.2017 № 557.

Вы не имеете права оставлять комментарии