Із сьогоднішнього дня підприємцям можна використовувати смартфон в якості програмних розрахунково-касових апаратів.

В Україні почали вводити нові правила роботи для фізичних осіб-підприємців. Так, у суботу, 1 серпня, вводиться можливість використання програмних розрахунково-касових апаратів, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Відзначається, що це перший етап законодавчих змін. А з 1 січня 2021 року розпочнеться другий етап - використання РРО для певних видів діяльності II-IV груп фізичних осіб-підприємців стане обов'язковим.

З 1 квітня 2021 року розпочнеться третій етап — застосування РРО (традиційних чи програмних) стане обов'язковим для фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку 2-ї, 3-ї, 4-ї груп, незалежно від видів діяльності.

Нагадаємо, у липні Мін'юст узаконив "касові апарати в смартфоні". Безкоштовний фіскальний додаток для програмного реєстратора розрахункових операцій (РРО) доступний для всіх охочих.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 17 жовтня 2019 року підписав закони, що розширюють обов'язкове використання касових апаратів і програмних реєстраторів розрахункових операцій для малого бізнесу.

Вы не имеете права оставлять комментарии