Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій, зокрема, під час роботи в режимі офлайн, визначено

Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – Порядок), що розроблений відповідно до статті 7 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами, внесеними Законом України від 20.09.2019 року № 128-IX.

Зазначений Порядок затверджений наказом Міністерства фінансів України від 23 червня 2020 року № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року №547».

Ознайомитися з Порядком можливо за посиланням.

Довідково: На період відсутності зв’язку між програмним РРО та фіскальним сервером контролюючого органу, проведення розрахункових операцій здійснюється в режимі офлайн, що може тривати не більше 36 годин, із створенням електронних розрахункових документів, яким присвоюються фіскальні номери із діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу. Зазначена норма встановлена Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», який набрав чинності 1 серпня 2020 року.

Вы не имеете права оставлять комментарии