Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запрошує платників податків області долучитися до тестування програмного рішення для використання суб’єктами господарювання під час проведення розрахункових операцій, яке триватиме до 31.07.2020 року.

Безкоштовне програмне рішення «Програмний реєстратор розрахункових операцій (тестова версія)» пропонується усім суб’єктам господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Програмне рішення може використовуватися для реєстрації розрахункових операцій (формування розрахункових документів, фіскальних звітних чеків, їх направлення для фіскалізації на фіскальний сервер, надання фіскального чека покупцеві) та бути встановлене на будь-якому пристрої, що підтримує операційну систему Windows Vista SP2 і вище або Android 4.1 і вище.

Реєстрація ПРРО здійснюється шляхом подання заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій (форма J/F 1316602), що розміщена за посиланнями:

ftp://ftp.sta.gov.ua/reestr_form_zvitnyh_dokymentiv/j1316602.arj

ftp://ftp.sta.gov.ua/reestr_form_zvitnyh_dokymentiv/f1316602.arj

Реєстрація касира здійснюється шляхом подання повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (форма J/F 1391801), що розміщене за посиланнями:

ftp://ftp.sta.gov.ua/reestr_form_zvitnyh_dokymentiv/j1391801.arj

ftp://ftp.sta.gov.ua/reestr_form_zvitnyh_dokymentiv/f1391801.arj

Щоденно з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв., починаючи з 15.07.2020, платникам надається можливість тестувати роботу безкоштовного програмного рішення та направляти зауваження/пропозиції щодо його функціоналу на адресу: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.. У разі виникнення технічних, методологічних запитань необхідно звертатися за телефоном: 0 800 501 007.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Вы не имеете права оставлять комментарии